afKuligi w góralskim stylu ! Ognisko, góralska muzyka a przy ognisku jadło jakie sobie sam wybierzesz ! Wieczorne kuligi przy pochodniach. W karnawale po kuligu zabawy taneczne przy D.J. lub klezmerze - dancing do rana... Dzwoń teraz ! tel: 693-030-686, 696-997-072

HOME
O NAS
DLA
FIRM
DLA
SZKÓŁ
DLA RODZIN
ZNAJOMYCH
JADŁO
OGNISKO
KONTAKT
DOJAZD
   
PROMOCJA KARNAWAŁOWA ! przy rezerwacji do 10 stycznia 2019 roku - dyskoteka z karaoke GRATIS  Menu "Karnawałowe" - bufet, stół szwedzki z zakąskami i 3  potrawy gorące, napoje bez limitu tylko 137.-zł !!
         
Zapraszamy SENIORÓW na kulig do doliny Przybędzy, która położona jest w pobliżu unikatowej Drogi Krzyżowej - "Golgoty Beskidów" spacer na szczyt góry Matyska gdzie jest kaplica i ostatnia stacja to od nas tylko 30 min wolnym spacerem.
Więcej info na >>>www.golgota-beskidow.pl
Warto zrobić spacer przed kuligiem i zobaczyć przepiękną panoramę z Golgoty na całe Beskidy. Widoczne jest jezioro żywieckie, cała kotlina Żywiecka, Beskid Śląski z najwyższym szczytem - Skrzycznym. Piękny widok na Królową Beskidów "Babią Górę".
To trzeba zobaczyć na własne oczy.
  Jest możliwość odprawienia mszy świętej w kaplicy na szczycie góry lub jak są nie sprzyjające warunki pogodowe to w kościele w Przybędzy.

Nie ważny wiek, ani sprawność – w naszym kuligu uczestniczyć może każdy.
Obsługujemy również osoby niewidome i niedowidzące, nasza obsługa ukończyła kurs i po kilkunastu imprezach nabrała dużego doświadczenia.
Przy okazji pochwalimy się tym że wdrażamy ogólnopolski nasz autorski program dla osób niewidomych "Góry dla Wszystkich - nie widzimy przeszkód". więcej na >>>

Nasze sanie są specjalnie przystosowane dla osób starszych, dzięki temu wsiadanie i wysiadanie nie sprawia problemów nawet osobom mającym problemy z poruszaniem się. Wygodne oparcia i ciepłe koce do przykrycia zapewniają komfortową przejażdżkę nawet przy niskich temperaturach.

Po kuligu wszystkich seniorów zapraszamy na wesołą biesiadę do naszej gospody "Beskidzka Wędzarnia".
Przy tradycyjnym piecu można się ogrzać i posmakować naszych góralskich potraw prosto z garnków lub pieca chlebowego. Wybierz sobie sam co chcesz zjeść tutaj>>>
W gospodzie dostępne są za darmo toalety a jeżeli była by taka potrzeba, że ktoś bardzo się zmęczył to mamy pokoje gdzie można się położyć i nabrać sił.

Seniorom oferujemy wyjątkowo długi czas pobytu w naszej gospodzie.
Proponujemy po kuligu potańcówkę wraz z wspólnym śpiewaniem.
Mamy wspaniałego klezmera, emerytowanego nauczyciela muzyki, który pięknie prowadzi zabawy i ma chyba cała muzykę rozrywkową w głowie i palcach.
Mieszka w Żywcu więc nie ma daleko i jest bardzo elastyczny jeżeli chodzi o koszty.

Jeżeli chcą Państwo poznać muzykę gór, rytmy Karpat, zobaczyć, usłyszeć, największego gawędziarza i muzykologa w Beskidach to polecamy naszego przyjaciela który był finalistą programu "Mam Talent" - Jacenty Ignatowicz jest unikatowy jak jego kolekcja instrumentów i repertuar nie tylko muzyki góralskiej ale też światowych przebojów.
Nauczy was grać na trąbitach i najtańszym instrumencie na świecie, można powiedzieć, że nawet wy go macie w domu. Nauczy was grać na zwykłym "listku" !!!

W czasie pobytu u nas możecie sobie wybrać różne potrawy lub zestawy.
Dla seniorów od cen podanych na stronie stosujemy różne bonusy od rabatów po regionalne pamiątki które można wykorzystać jako prezenty dla najbliższych po powrocie do domu. 

Oferujemy atrakcyjne ceny kuligów dla seniorów!
Zadzwoń teraz ! tel: 693-030-686

Nasz grafik przygotuje dla Państwa koła specjalny PLAKAT i zaproszenia z programem wycieczki gdzie sami wpisujecie sobie datę wyjazdu, miejsce i cenę imprezy.
Oczywiście projekt plakatu i zaproszeń jest od nas za darmo.
Wzory programów, plakatów można zobaczyć tutaj >>>>

 

Babciu, Dziadku ! Zrób prezent swoim wnukom, dzieciom ! Zaproś ich na całodzienną wycieczkę w góry. Kulig z atrakcjami, jazda na sankach czy worku z sianem, lepienie całą rodziną bawłana, wspomnienia z wspólnego  kuligu z dziadkami i babciami dla dzieci będą nie zapomniane do końca życia.

 

   
INFORMACJE

NEWS i PROMOCJE

Dojazd do nas

Kulig trasa

Wybierz jadło góralskie i napitki

Video

Galeria


 

OFERTA

Kuligi dla grup i firm

Kulig dla dzieci i szkół

Kulig rodzinny

Kulig na specjalne okazje

Kulig dla seniorów

Biesiada ognisko bez kuligów

Dancingi, dyskoteki, karaoke
  REZERWACJA I KONTAKT

Imprezy dla grup, firmy, wycieczki

Zbigniew Śliwiński tel: 693-030-686
mail: hotelcis@gmail.com

Kuligi indywidualne, rodziny, znajomi

Łukasz Tracz tel: 696-997-072
mail: info@kuligiwgorach.eu
Znalezione obrazy dla zapytania facebook logo Znalezione obrazy dla zapytania you tube logo

C 2017  KULIGI w BESKIDACH  - 34-381 PRZYBĘDZA k/Żywca, woj. śląskie POLAND, tel: +48 693-030-686, e-mail: info@kuligiwgorach.eu